Гриль контактний подвійний GoodFood ECG20RR
- Верхня і нижня поверхні ребристі
- Матеріал робочої поверхні: чавун з захисним покриттям
- Розміри верхньої робочої поверхні: 2 шт 214х214 мм
- Розміри нижньої робочої поверхні: 475х230 мм
- Пружина для фіксації верхньої плити в будь-якому положенні
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Температурний режим: 50-300°С
- 2 зони нагріву (2 регулятора потужності)
- Вага: 27 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Кількість зон нагріву | 2 |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 27 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 970 ₴



