Фритюрниця-чебуречниця електрична настільна з системою для зливу олії
- Об'єм фритюрної ванни 20 літрів
- Захист від перегріву
- Корпус, кришка, панель управління, ванна та корзина з харчової нержавіючої сталі
- Температурний режим: 60-200 ° С
- Розмір кошика: 460х260х120 мм
- Кран для зливу олії
- Стійкі гумові ніжки
- Захист ТЕНу накладкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Особливості | Захист від перегріву, Система зливу масла, Перемикач потужності |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага, кг | 19 кг |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Кількість ванн фритюрниці | 1 шт. |
| Матеріал ванни фритюрниці | Нержавіюча сталь |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 20 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Професійна кухня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 270 ₴




