Холодильник для пляшок у сучасному дизайні може бути інтегрований практично в будь-яке місце завдяки своїй вузькій конструкції. Як настільна холодильна шафа в ресторанах, барах, кафе, столових, кіосках, закусочних або на автозаправних станціях.
- Об'єм: 88 л
- Місткість: 28 пляшок
- Температурний режим: 2 - 10 °C
- Температура довкілля: від 10 °C до 32 °C
- Безступеневе механічне регулювання температури
- Тип охолодження: статичний
- Низьке енергоспоживання: 0,085 кВт/год
- Тип скління дверей: подвійний склопакет
- Матеріал корпусу: сталевий лист
- Колір корпусу: чорний
- Кількість полиць: 5 хромованих полиць для пляшок + 1 решітка
- Розмір полиць: Ш 336 x Г 291 мм
- Освітлення: світлодіодне верхнє
- Хладагент: R600a / 0,036 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.085 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 830 мм |
| Вага | 22.2 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 88 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 021 ₴






