
Електрична макароноварка на 4 кошики
- Корпус: нержавіюча сталь
- Матеріал кошиків: нержавіюча сталь
- Практичні ручки з термопластика
- Розмір кошиків 100х120х130мм
- Об'єм 6 літрів
- Термостат
- Захист від перегріву
- Кран для зливу води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Тип встановлення | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага | 8.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 611 ₴

