Класична італійська піч для одночасної випічки 4 піц d 30 см
- 1 камера розміром 660х660х140 мм
- Продуктивність класичної піци в годину: 24 шт (Ø 300 мм) або 9 шт (Ø 500 мм)
- Пекарна камера з алюминатного листового металу
- Під з кордієритової цегли
- Два нагрівальних елемента
- Корпус з нержавіючої стали
- Механічна панель управління
- Освітлення камери
- Температура розігріву до 450 °C
- Пірометр відображення температури в камері
- Захисний термостат
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cuppone |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 450 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Кількість зон нагріву | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 390 мм |
| Вага | 84 кг |
| Внутренняя длина | 620 |
| Внутрішня ширина | 620 |
| Внутрішня висота | 140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 171 ₴





