Класична італійська піч для одночасної випічки 8 піц d 30 см
- 2 камери розміром 660х660х140 мм
- Продуктивність класичної піци в годину: 48 шт (Ø 300 мм) або 18 шт (Ø 500 мм)
- Пекарна камера з алюминатного листового металу
- Під з кордієритової цегли
- Два нагрівальних елемента
- Корпус з нержавіючої сталі
- Механічна панель управління
- Освітлення камери
- Температура розігріву до 450 °C
- Пірометр відображення температури в камері
- Захисний термостат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cuppone |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Особливості | Підсвічування |
| Кількість секцій | 2 шт. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 9.2 кВт |
| Максимальна робоча температура | 450 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 902 мм |
| Ширина | 764 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 147 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 140 мм |
| Внутрішня ширина | 620 мм |
| Внутрішня довжина | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 426 ₴





