Міксер занурювальний ручний модель Ciclone
- Ефективна система охолодження двигуна
- Міцна, але легка структура з АБС зі скловолокном
- Практична та ергономічна рукоятка
- Запобіжний пристрій проти випадкового включення
- Кнопка блокування увімкненого двигуна
- Швидка система кріплення стрижня
- Ніж з трьома лезами з ножової сталі
- Швидкість обертання ножів: 2300-16000 об/хв
- Об'єм ємності, що обслуговується, до 40 л.
- Довжина насадки-блендера: 320 мм
- Легко демонтується і миється в посудомийній машині
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна швидкість обертання | 16000 об/хв |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 280 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 2.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 308 ₴


