Плита газова-табурет для професійного використання із підключенням до балона. Можливе переобладнання під магістральний газ.
- Кількість конфорок: 1 шт.
- Матеріал накладки для конфорки: чавун
- Розмір накладки: 600х700мм
- Корпус плити: нержавіюча сталь
- Два кола полум'я
- Витрата газу: 1,323 м.куб./год
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pimak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | чавунна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість зон нагріву | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 48 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 095 ₴

