Фрізер для приготування морозива, сорбета і замороженого йогурту Від італійського лідера NEMOX. Просте управління морозива має повністю автоматичний цикл.
- Продуктивність: 2 кг/годину
- Тривалість циклу: 20-40 мін.
- Об’ єм ємності: 1.5 літра
- Спосіб розміщення: настільний
- Система охолодження
- Просте очищення
- Матеріал для корпусу: пластик білого або червоного кольору
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nemox |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 12 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1.5 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 734 ₴






