Барна холодильна шафа для напоїв Forcar G-BC2PS87
- Температурний режим: +2 °C / +8 °C
- Кількість дверей: 2
- Тип дверей: розсувні, що самозакриваються
- Об'єм: 202 л.
- Тип охолодження: динамічне
- Відтайка: автоматична
- Контролер: електронний
- Холодоагент R600A
- Товщина термоізоляції: 40 мм
- Фарбована сталь + алюміній
- Кількість полиць: 4 ґратчасті полиці
- Розмір полиці: 420 x 320 мм
- Замок
- Підсвічування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcar |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для напоїв |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна вологість | 55 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 110 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Висота | 870 мм |
| Вага | 72 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 855 мм |
| Внутрішня ширина | 408 мм |
| Об`єм | 202 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Двері-купе |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 478 ₴

