Барна холодильна шафа для напоїв
- Температурний режим: +2 °C / +8 °C
- Кількість дверей: 3
- Тип дверей: розсувні, що самозакриваються
- Об'єм: 320 л.
- Тип охолодження: динамічне
- Випаровування конденсату: автоматичне
- Контролер: електронний
- Холодоагент R600A
- Товщина термоізоляції: 40 мм
- Фарбована сталь + алюміній
- Кількість полиць: 6
- Розмір полиці: 2 - 445 x 320 мм + 4 - 405 x 320 мм
- Замок
- Підсвічування
- Вага нетто: 91 кг
- Вага брутто: 118 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcar |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для напоїв |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна вологість | 55 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 140 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип охолодження | Динамічне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Висота | 870 мм |
| Вага | 91 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 320 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Тип двері | Двері-купе |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Дисплей | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 570 ₴

