Медична (аптечна) шафа
MSU – це серія холодильників для медикаментів, оснащених електронним термостатом зі звуковим сигналом, а також можливість підключення до зовнішньої сигналізації для підвищення безпеки.
Скляні дверцята забезпечують хороший огляд вмісту, а система охолодження з вентилятором гарантує рівномірну температуру всередині камери. Холодильник має захисний екран для випарника, що запобігає пошкодженню медикаментів.
- Скляні двері на петлях
- Електронний термостат
- Звуковий сигнал тривоги
- Підключення до зовнішньої сигналізації
- Регульовані полиці
- Автоматичне розморожування
- Регульовані ніжки
- Охолодження за допомогою вентилятора
- Внутрішнє світлодіодне освітлення
Технічні характеристики
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Кліматичний клас | T |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальний рівень шуму | 45 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 295 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 1840 мм |
| Вага | 74 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 470 мм |
| Внутрішня ширина | 440 мм |
| Об`єм | 372 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Дисплей | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 255 ₴



