Лабораторна скриня
- Електронний термостат із сигналізацією
- Внутрішня вкладка з міцної сталі
- Глова кришка
- Колеса з гальмом
- 1 дротяний кошик, білий
Технічні характеристики
| Кількість і тип кришок | 1 відкидна глусна кришка |
| Кількість і тип кошика | 1 Кошик-сітка, білий |
| Температурний діапазон | От -45 до -5 °C |
| Кліматичний клас | 3 |
| Вага брутто/нетто | 62 / 57 кг |
| Загальний/корисливий об'єм | 235 / 230 л |
| Ролики | 4 колеса, 2 з гальмом |
| зовнішнє оздоблення | Білий |
| внутрішнє оздоблення | Сталь із порошковим покриттям |
| Замок | Да |
| Тип контролера | Електронний |
| Тип охолодження | Статичний |
| Тип розморожування | Ручна |
| Хладагент | R290 |
| Кількість холодоагенту | 55 л |
| Рівень шуму | 45 дб(А) |
| Вхідна потужність | 300 Вт |
| Напруга/ Частота | 220-240/50 V/Hz |
| Споживана енергія | 3.55 кВт/24ч |
| Термометр | Да |
| Внутрішній розмір (Ш x Г x В) | 820 x 440 x 705 мм |
| Габаритний розмір (Ш x Г x В) | 984 x 705 x 945 мм |
| Розмір в упаковці (Ш x Г x В) | 1050 x 710 x 990 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 984 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Висота | 945 мм |
| Вага | 57 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 820 мм |
| Внутрішня ширина | 440 мм |
| Об`єм | 235 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість кошиків обладнання | 1 шт. |
| Основні | |
| Функціональне призначення | Для зберігання продуктів при глибокій заморозці, Для зберігання медпрепаратів при низьких температурах |
| Максимальна робоча температура (град.) | -5 |
| Мінімальна робоча температура (град.) | -45 |
| Сфера использования | медичні установи, аптеки, Професійна кухня, медичні центри, підприємства громадського харчування, HoReCa |
| Тип охолодження | Статичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 156 ₴



