Холодильна вітрина демонстраційна вітрина для ефектної презентації продукції.
Ця холодильна вітрина з плоскою скляною передньою панеллю виготовлена із високоякісної нержавіючої сталі та оснащена подвійним склінням. Завдяки компактним розмірам, вона ідеально підходить для розміщення на прилавку, де може залучити покупців вибором вишуканої випічки. Сзади витрина имеет раздвижные стеклянные дверцы, обеспечивающие легкий доступ к содержимому. Настольная модель поставляется с фиксированными решетчатыми полками и светодиодной подсветкой для оптимальной демонстрации продукции.
- Нержавіюча сталь
- Склопакет
- Розсувні скляні задні двері
- Регульовані ніжки
- Плоский скляний верх
- Світлодіодна внутрішня підсвітка
- Вентильоване охолодження
Технічні характеристики
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для напоїв |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Кліматичний клас | ST |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальний рівень шуму | 48 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 242 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 670 мм |
| Вага | 75 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 160 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Двері-купе |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 981 ₴


