Вітрина вертикальна з панорамним склінням - вдале рішення для презентації та продажу напоїв, кондитерських виробів, закусок, салатів і т. д. Обладнана системою "Anti-Fog" — повітроводи зовні скла для видалення конденсату з запобігання запотівання.
- Об'єм: 58 л
- Температурний режим: 0...+12 ℃
- Три зони викладки (2 хромовані полиці, що регулюються по висоті + базова)
- Подвійний склопакет
- Корпус: пластик білого кольору
- Охолодження: динамічне
- Двостороння бічна світлодіодна (LED) підсвітка
- Цифрова панель управління
- Режим розморожування: автоматичний
- Холодоагент R600a
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для салатів, Для десерту, Для напоїв |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 225 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 454 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Висота | 820 мм |
| Вага | 32 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 58 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Авторозморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 078 ₴

