Тістоміс спіральний двошвидкісний GGF LR 33 2V призначений для замісу дріжджового і крутого тесту різної вологості від 39 до 50%.
- Кількість швидкостей: 2
- Знімна діжа
- Підйомний місильний орган
- Об'єм діжі: 33 л.
- Вихід тіста за 1 заміс: 25 кг.
- Продуктивність: до 100 кг/год
- Розмір діжі: Ø400 х h260 мм
- Корпус виготовлений із сталі, пофарбованої в білий колір
- Матеріал діжі, місильного органу та захисної решітки: нержавіюча харчова сталь
- Напруга: 380 В
- Потужність: 0,75/1,1 кВт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 месяцев |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food |
| Особливості | Таймер |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Об'єм дежі | 33 л |
| Завантаження тіста | 25 кг |
| Механізм підняття голови | підіймальна траверса |
| Механізм кріплення чаші | знімна дежа |
| Кількість швидкостей роботи | 2 шт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Вага (кг) | 70 |
| Опис місткостей і насадок | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 031 ₴

