Холодильний стіл з вітриною-надставкою для професійної кухні ресторану, піцерії, кулінарних цехів супер- та гіпермаркетів для приготування піци, сендвічів, бургерів, випічки, салатів та закусок.
- Стільниця з граніту
- Висота гранітного борту 150 мм.
- Об'єм: 428 л
- Кількість дверей: 2
- Вітрина-надставка охолоджувана, місткість гастроємностей: 5xGN 1/3 + 1xGN 1/2
- Бокове розташування компресора
- Холодоагент: R600a
- Температурний режим: +2...+8 °С
- Тип охолодження: динамічний
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для піци |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| В комплекте оборудования | Охолоджувана вітрина для гастроємкостей |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1510 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1440 мм |
| Вага | 283 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 428 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Дисплей | Так |
| Особливості | Регульовані ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 618 ₴

