Перфорований алюмінієвий антипригарний лист Unox FORO.BLACK TG890 використовується для випічки хлібобулочних і кондитерських виробів. Алюміній забезпечує хороше пропікання тіста, а перфорована структура виводить зайву вологу, роблячи випічку більш повітряної.
Розмір: GN 1/1 (530x325х15 мм)
Сумісні лінії: CHEFTOP MIND.Maps™ COUNTERTOP, CHEFTOP MIND.Maps™ BIG, CHEFTOP MIND.Maps™ COMPACT, CHEFTOP-X™, CHEFTOP MIND.Maps™ VISTA, CHEFLUX™, CHEFTOP MIND.Maps™ BIG COMPACT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 530 мм |
| Загальна ширина | 325 мм |
| Загальна висота | 10 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 798 ₴

