Тістоміс спіральний GGF L 10M призначений для замісу тіста різної вологості від 39 до 50%.
- Фіксована діжа
- Непідйомний місильний орган
- Об'єм діжі: 10 л.
- Вихід тіста за 1 заміс: 8 кг.
- Продуктивність: 30 кг/година.
- Розмір діжі: Ø260 х h200 мм
- Кількість швидкостей: 1
- Корпус виготовлений із сталі, пофарбованої в білий колір
- Матеріал діжі, місильного органу та захисних грат: нержавіюча харчова сталь
- Вага: 41 кг
- Потужність: 0.37 кВт
- Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 месяцев |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Об'єм дежі | 10 л |
| Завантаження тіста | 8 кг |
| Механізм підняття голови | непідіймальна траверса |
| Механізм кріплення чаші | незнімна дежа |
| Кількість швидкостей роботи | 1 шт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Продуктивність | 30 |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 кВт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Вага (кг) | 41 |
| Опис місткостей і насадок | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 582 ₴

