-20%

Соковижималка для м'яких і твердих овочів і фруктів Powerfresh Bartscher 150197
54 755 ₴
43 804 ₴
- В наявності
- Код: 1651327112
+380 (67) 333-66-09
- +380 (66) 367-37-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Соковижималка Powerfresh Bartscher 150197
Для ефективного отримання соку професійного рівня. Завдяки потужному двигуну разом з великою шахтою заповнення і контейнером для м’якушів вичавлює сік з цілих фруктів або овочів.
- Корпус зроблений з нержавіючої сталі і пластику
- Діаметр завантажувального отвору XXL 80 мм для цілих фруктів (наприклад, яблук) або овочів
- Могутній безшумний двигун
- Кількість швидкостей: 1
- Швидкість: 3000 об/мін
- Заблокований слив
- Висота зливу: 210 мм
- Об'єм ємності для м'якоті: 7 л
- Навісні деталі можна мити в посудомийній машині (за винятком базового блоку)
- Тонке сіто з високоякісної сталі дає можливість насолоджуватися смаком фруктів у повній мірі
- Швидка і проста чистка
- У комплекті щітка для очищення
- Запобіжний вимикач: так
- Керування: за допомогою кнопки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 505 мм |
| Вага | 12.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 804 ₴




