Професійна барна компактна посудомийна машина Silanos S021 PD/РВ DIGIT призначена для миття бокалів, чашок та склянок. Перевагами даної моделі є низьке енергоспоживання та висока продуктивність.
- Панель керування: електронна DIGIT
- Продуктивність: 60/30/20/8 касет/год
- Програми миття: 60/120/180/480 сек
- Розмір кошика (касети): 350х350 мм
- Висота завантажувального вікна: 210 мм
- Температура миття: 55°С
- Температура ополіскування: 85°С
- Мікровимикач дверей
- Вбудовані дозатори миючого та ополіскувального засобів
- Ціліснотягнуті напрямні для касет
- Подвійна система фільтрації в мийному танку
- Подвійна ізоляція корпусу та двері
- Миючі рукави з нержавіючої сталі
- Ополіскують рукави з поліпропілену
- У комплекті поставки: 2 універсальних касети та 1 касета для столових приладів
- Помпа зливу: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silanos |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Склянкомийна машина |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2770 Вт |
| В комплекте оборудования | Дозатор миючого засобу, Дозатор обполіскуючого засобу |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 423 мм |
| Ширина | 466 мм |
| Висота | 589 мм |
| Вага | 26 кг |
| Опис робочих параметрів | |
| Кількість програм мийки | 4 |
| Основні | |
| Розмір касети (мм) | 350х350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 581 ₴


