Професійна купольна посудомийна машина Silanos NE1300 PD/PB з дозаторами миючого та ополіскуючого засобів призначена для миття тарілок, чашок та склянок, підносів, деко та гастроємностей. Висока продуктивність і простата управління роблять цю посудомийну машину незамінним помічником на професійній кухні.
- Панель керування: механічна
- Автоматичний запуск циклу миття під час закриття купола
- Продуктивність: 48/30/20 касет/год
- Програми миття: 75/120/180 сек
- Розмір кошика (касети): 500х500 мм
- Висота завантажувального вікна: 430 мм
- Температура миття: 55°С
- Температура ополіскування: 85°С
- Мікровимикач дверей
- Вбудовані дозатори миючого та ополіскувального засобів
- Подвійна система фільтрації в мийному танку
- Одинарна ізоляція корпусу та двері
- У комплекті поставки: 1 касета для тарілок (на 18 шт.), 1 універсальна касета, 2 касети для столових приладів
- Помпа зливу: ні
- Напруга: 380 В
- Потужність: 7,1 кВт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silanos |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Промисловиві посудомийні машини |
| Тип посудомийної машини | Купольна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 7100 Вт |
| В комплекте оборудования | Дозатор миючого засобу, Дозатор обполіскуючого засобу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 655 мм |
| Ширина | 785 мм |
| Висота | 1480 мм |
| Вага | 108 кг |
| Опис робочих параметрів | |
| Кількість програм мийки | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 171 ₴



