Сокоохолоджувачі COOLEQ ― обладнання, призначене для підтримки постійно низької температури у соків, газованих напоїв тощо, а також їх дозованої видачі та перемішування.
- Температурний режим +5...+12°С
- Лопатева система перемішування
- 1 ємність: 12 л.
- Корпус: нержавіюча сталь
- Ємність для соку із харчового пластику
- Холодоагент R134A
- Каплізбірник у комплекті
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 21 кг |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Основні | |
| Виробник | Cooleq |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість ємностей | 1 |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна споживана потужність | 180 Вт |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Мінімальна робоча температура (град.) | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 608 ₴

