Професійний міксер для приготування молочних та фруктових коктейлів
- Об'єм склянки: 0,95л.
- Управління: електронне за допомогою кнопки
- 2 швидкості: 16500, 21000 об/хв
- Матеріал корпусу: лакована сталь
- Матеріал склянки: нержавіюча сталь
- Стійкі не ковзаючі ніжки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Кількість швидкостей роботи | 2 шт |
| Максимальна швидкість обертання | 21000 об/мин |
| Вид обладнання | Міксер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 6.22 кг |
| Опис місткостей і насадок | |
| Об'єм 1 ємкості | 950 мл |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 131 ₴




