Стіл-саладетта
Столи для приготування салатів G-line пропонують оптимальне співвідношення ціни і якості і ідеально підходять для завантаженої кухні. Шафи за розміром піддонів 1/1, а також регульовані полиці для безперебійної роботи. Система охолодження розташована під столом, а не збоку, завдяки чому обладнання займає менше місця, що робить його ідеальним навіть для маленьких кухонь.
- Відмінне співвідношення ціни та якості
- Поліпропіленова обробна дошка
- Підходить для гастроємностей GN (опція)
- Автовідтайка
- Регульовані полиці GN1/1
- Регульовані ніжки
- Шафа з нержавіючої сталі
- Вентильоване охолодження
|
Розміри та вміст |
|
|
Температурний діапазон |
Від +2 до +10 °C |
|
Кліматичний клас |
4 |
|
Вага брутто/нетто |
77 / 67 кг |
|
Загальний / корисний об'єм |
260 / 225 л |
|
Конструкція та матеріал |
|
|
Ніжки / опори |
4 регульовані ніжки |
|
Зовнішня обробка |
SS201 |
|
Внутрішнє оздоблення |
SS201 |
|
Кількість та тип дверей |
2 розпашні глухі двері |
|
Кількість та тип полиць |
2 решітчасті білі полиці |
|
Розміри полиць |
GN1/1 |
|
Колір полиць |
Білий |
|
Охолодження та функції |
|
|
Тип контролера |
Електронний |
|
Тип охолодження |
Вентильований |
|
Тип розморожування |
Автоматичний |
|
Холодоагент |
R600a |
|
Кількість холодоагенту |
68 г |
|
Термометр |
Так |
|
Харчування та споживання |
|
|
Споживана енергія |
2.4 квт/24ч |
|
Річний енергоспоживання |
876 кВт⋅ч/год |
|
Вхідна потужність |
155 вт |
|
Напруга / Частота |
220-240/50 V/Hz |
|
Рівень шуму |
42 дб(А) |
|
Габаритні розміри |
|
|
Внутрішній розмір (ШxГxВ) |
830 x 515 x 526 мм |
|
Габаритний розмір (ШxРxВ) |
900 x 700 x 877 мм |
|
Розмір в упаковці (ШxГxВ) |
980 x 770 x 1040 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для салатів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Кліматичний клас | T |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальний рівень шуму | 42 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 155 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 877 мм |
| Вага | 67 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 260 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | HoReCa, підприємства громадського харчування, Професійна кухня |
- Ціна: 49 400 ₴




