Тістоміс спіральний двошвидкісний GGF IM 22 2V призначений для замісу дріжджового та крутого тіста різної вологості від 39 до 50%.
- Фіксована діжа
- Непідйомний місильний орган
- Об'єм діжі: 22 л.
- Вихід тіста за 1 заміс: 18 кг.
- Продуктивність: до 70 кг/год
- Розмір діжі: Ø350 х h200 мм
- Кількість швидкостей: 2
- Таймер
- Корпус виготовлений із сталі, пофарбованої в білий колір
- Матеріал діжі місильного органу та захисної решітки: нержавіюча харчова сталь
- Вага: 65 кг
- Потужність: 0.75/1.1 кВт
- Напруга: 380 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 месяцев |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food |
| Особливості | Таймер |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Об'єм дежі | 22 л |
| Завантаження тіста | 18 кг |
| Механізм підняття голови | непідіймальна траверса |
| Механізм кріплення чаші | незнімна дежа |
| Кількість швидкостей роботи | 2 шт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Продуктивність | 70.0 |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 кВт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 680 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Вага (кг) | 65 |
| Опис місткостей і насадок | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 228 ₴

