Професійний високопродуктивний соковитискач для HoReCa - ідеальний вибір для барів і кафетеріїв з високою щоденною потребою у свіжому соку.
- Підходить для всіх видів цитрусових
- Конструкція з нержавіючої сталі та алюмінієва підставка
- Важільна система забезпечує простоту експлуатації та максимальну гігієну
- Знімна чаша та конус з нержавіючої сталі
- Швидкість: 900 об/хв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quamar |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 900 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 628 ₴



