Наповнювач для каструль з кріпленням на раковину - практичне та ефективне рішення на промислових кухнях. Спеціально розроблений для великих котлів та каструль, цей кран дозволяє швидко та легко наповнювати водою, а також економить місце на кухні. Виготовлений з нержавіючої сталі, наповнювач для каструль із кріпленням на раковину, розрахований на інтенсивне використання та завдяки відповідності гігієнічним стандартам знижує навантаження на кухонний персонал. Його проста в установці конструкція також забезпечує значну зручність з погляду обслуговування та очищення, зводячи до мінімуму втрати часу та праці на промислових кухнях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CANCAN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | HoReCa |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Матеріал корпусу змішувача (червона) | Неіржавка сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Вага (кг) | 2.8 |
- Ціна: 10 160 ₴


