Морозильна шафа для професійної кухні.
- Об'єм: 1476 л
- Кількість дверей: 2
- Кількість полиць: 6
- Розмір полиці: 534х648 мм
- Верхнє розташування компресора
- Холодоагент: 290
- Температурний режим: -18 ... -22 ° С
- Вбудований замок
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Ніжки регулюються по висоті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Мінімальна робоча температура (град.) | -22 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1480 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага (кг) | 202 |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1476 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Регульовані ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 135 ₴

