Компактний холодильник зі скляними дверима в сучасному дизайні можна заповнювати на свій розсуд завдяки проміжним полицям, що регулюються по висоті. У зонах самообслуговування, наприклад, у кіосках, закусочних або на автозаправних станціях, він також є рішенням для економії місця, дозволяючи розміщувати охолоджені продукти на винос.
- Об'єм: 46 л
- Температурний режим: +4 ... +18 ° C (температура навколишнього середовища до 25 ° C)
- Матеріал корпусу: оцинкована фарбована сталь
- Матеріал корпусу усередині: пластик
- Охолодження: компресор
- Холодоагент: R600a / 0,018 кг
- Автоматична функція розморожування: так
- Випаровування талої води: так
- Сторона відчинення дверей: права
- Двері, що перевішують: так
- Полиця з нержавіючої сталі, розміром 365x165 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Призначення | Для напоїв |
| Максимальна робоча температура | 18 град. |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Кліматичний клас | N |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 90 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 520 мм |
| Вага | 14.8 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 46 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 570 ₴


