Шафа шокової заморозки ALADINO з нержавіючої сталі 18/10 на 10 лотків GN1/1 - 600x400 мм з газом R452A
Апарат шокового заморожування призначений для швидкого охолодження, заморожування та подальшого зберігання різноманітних харчових продуктів на підприємствах громадського харчування та торгівлі.
Підходить для шокового охолодження гастрономії, кондитерських та хлібобулочних напівфабрикатів, морозива, риби, овочів та фруктів, ін.
У разі відключення електроенергії він відновлюється точно з того місця, на якому зупинився, без шкоди для якості процесу. Ця надійність забезпечує максимальну продуктивність навіть у критичних ситуаціях.
- Місткість: 10 гастроємностей GN 1/1 (530х325 мм) або 10 кондитерських листів 600х400 мм
- Розмір камери 610х410х760 мм.
- Відстань між напрямними 70 мм.
- Швидкість охолодження 40 кг: з +70 до +3 °C за 90 хвилин
- Швидкість заморожування 12 кг. з +70 до -18 °C за 240 хвилин
- Цикли можна налаштувати за допомогою термощупу: - шокове охолодження із встановленою температурою + 3 °C; - шокове заморожування із встановленою температурою - 18 °C; - Глибока заморозка із встановленою температурою – 35 °C; - Безперервний цикл із встановленою температурою - 40 °C
- Температура довкілля до +30 °C, відносна вологість 60%
- Холодоагент: R452A
- Внутрішній та зовнішній матеріал корпусу – нержавіюча сталь.
- Закруглені внутрішні кути камери
- Товщина поліуретанової ізоляції: 40 мм.
- Термощуп
- Вентилятор
- Двері, що самозакриваються з петлями зліва і магнітною прокладкою
- Передня панель з електронною платою керування
- Конденсаторний агрегат з передньою решіткою, що відкривається, для простоти обслуговування
- Випарник з антикорозійною обробкою
- Розморожування з відкритими дверцятами, без використання резисторів або гарячого газу
- Знімний нижній піддон для збирання конденсату
- 4 регульовані ніжки з нержавіючої сталі (висота: 60/80 мм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecnodom |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Шафа шокової заморозки та/або охолодження |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2150 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 754 мм |
| Ширина | 756 мм |
| Висота | 1332 мм |
| Вага | 112 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 882 ₴








