Мікрохвильова піч з механічним керуванням для професійного застосування
- Об'єм камери, л: 25
- Діаметр тарілки: 270 мм
- Кількість рівнів потужності: 6
- Функція “Defrost” (Розморожування)
- Управління: електромеханічне (поворотні елементи)
- Матеріал зовнішнього оброблення корпусу: сталь, пофарбована в білий колір
- Скляні двері зі зручною ручкою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Офіси організацій |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.9 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 275 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 769 ₴

