Вітрина холодильна настільна для топінгу Forcold G-VRX1200-330 може використовуватися як самостійне обладнання або як вітрина-надставка для піцерійного столу
- Місткість: 5 гастроємкостей GN 1/4 (гастроємкості до комплекту постачання не входять)
- Температурний режим: +2...+8 °C
- Охолодження: статичне
- Керування: електронне
- Холодоагент: R600а
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI 201
- Товщина ізоляції корпусу: 45 мм
- Пряме скло
- Вага: 36 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcold |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна вологість | 50 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Висота | 435 мм |
| Вага | 36 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Авторозморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 528 ₴

