Гастронормований морозильний стіл — це універсальне професійне обладнання для кухні, що поєднує функції повноцінної робочої поверхні з нержавіючої сталі та морозильної камери для зберігання заморожених продуктів. Основна особливість полягає в тому, що внутрішній об'єм столу спроєктований під стандартні розміри гастроємкостей, найчастіше GN 1/1.
Моделі морозильних столів M обладнані моноблоковим холодильним агрегатом, що забезпечує просте та швидке встановлення або демонтаж/заміну моноблока з високоізольованого пластику, що повністю переробляється.
- Об'єм: 417 л.
- Кількість дверей: 3
- Кількість полиць: 3 решітки GN 1/1 в кожному відділенні
- Температурний режим: -18...-22°С
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI 201
- Тип охолодження: динамічний
- Панель керування: електронна
- Розморожування: автоматичне з функцією випаровування талої води
- Холодоагент: R290
- Кількість холодоагенту: 125 г.
- Товщина ізоляції корпусу: 60 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forcold |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильний стіл |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна вологість | 50 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 680 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна робоча температура (град.) | -22 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1795 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 117 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 417 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Авторазмораживание |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 109 ₴

