Гастронормований стіл-саладетта Forcold G-PS200-FC для професійної кухні має у своєму конструктиві охолоджувану ванну для встановлення гастроємкостей, що забезпечує швидкий доступ до інгредієнтів під час складання салатів, піци або сандвічів.
- Температурний режим: +2...+8°C (за температури довкілля +35°C / 50% вологості)
- Об'єм: 240 л.
- Кількість дверей: 2
- Місткість: 5хGN1/6 завглибшки до 150 мм (гастроємності до комплекту постачання не входять)
- Телескопічна кришка з нержавіючої сталі
- 1 решітчаста полиця GN 1/1 з пластиковим покриттям у кожному відділенні
- Охолодження: статичне
- Керування: електронне
- Автоматичне розморожування та випаровування конденсату
- Холодоагент: R600а
- Кількість холодоагенту: 105 г.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI 201
- Товщина термоізоляції корпусу: 40 мм
- Нижнє розташування компресора
- Автоматичне випаровування талої води
- Вага: 72 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcold |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна вологість | 50 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 230 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 72 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 240 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 153 ₴

