Холодильний професійний стіл із чотирма шухлядами Forcold G-S9014D-FC.
- Об'єм: 220 л
- Кількість ящиків: 4
- Розмір ящика: 300х510х140(h) мм
- Температурний режим: +2...+10°С
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI201
- Тип охолодження: статичний
- Панель керування: електронна
- Автоматичне випаровування талої води
- Холодоагент: R600А
- Кількість холодоагенту: 105 г.
- Товщина ізоляції: 40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcold |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна вологість | 50 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 230 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 80 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 220 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ящиків | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 510 ₴

