Універсальний гастронормований холодильний стіл, що поєднує в собі й місце для охолодження продуктів, й робочу поверхню.
- Об'єм: 368 л.
- Кількість дверей: 3
- Кількість полиць: 3 (по 1 решітці GN1/1 у кожному відділенні)
- Температурний режим: +2...+10°С
- Нижнє розташування компресора
- Холодоагент: R290 (озононеруйнівний газ)
- Кількість холодоагенту: 120 г
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI201
- Тип охолодження: статичний
- Керування: електронне
- Розморожування: автоматичне
- Автоматичне випаровування талої води
- Товщина ізоляції корпусу: 40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcold |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна вологість | 50 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 880 мм |
| Вага | 110 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 368 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 431 ₴

