Холодильний стіл лінії SNACK із пристінним бортом
- Температурний режим: -2...+8°C (при температурі навколишнього середовища
+35°C / 50% вологості) - Об'єм: 159 л.
- Кількість дверей: 2
- Пристінний борт
- 1 решітчаста полиця 330х430 мм із пластиковим покриттям у кожному відділенні
- Охолодження: динамічне
- Керування: електронне
- Автоматичне розморожування та випаровування конденсату
- Холодоагент: R600а
- Кількість холодоагенту: 120 г
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI 201
- Товщина термоізоляції корпусу: 60 мм
- Бічне розташування компресора
- Ніжки регулюються по висоті
- Вага: 94 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcold |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна вологість | 50 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 280 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1360 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 94 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 159 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 317 ₴

