Шафа холодильна гастронормована
- Об'єм: 1200 л.
- 6 решітчастих полиць GN 2/1 з полімерним покриттям
- 2 глухі двері, обладнані замком
- Температурний режим: -2...+8˚С (за температури довкілля до +35°C і вологості 50%HR)
- Охолодження: динамічне
- Автоматичне розморожування
- Ємність для збирання талої води
- Електронний блок керування
- Холодоагент: R600
- Кількість холодоагенту: 135 г.
- Товщина термоізоляції 60 мм
- Підсвічування камери: немає
- Регульовані по висоті ніжки
- Матеріал корпусу: внутрішнє та зовнішнє оздоблення — нержавіюча сталь AISI201
- Вага: 163 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcold |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна вологість | 50 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 420 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1340 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага | 163 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1200 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 520 ₴

