Холодильна шафа для охолодження вина та напоїв у стильному дизайні прикрасить інтер'єр будь-якого ресторану.
- Температурний режим: +2 +8 °C (за темп. окр. середовища та вологості +32°C / 55%HR)
- Об'єм: 193 л.
- Скляні двері (петлі праворуч)
- Матеріал корпусу: чорний пофарбований листовий метал + алюміній
- Кількість полиць: 4 ґратчасті розміри 515х337 мм
- Тип охолодження: статичний
- Керування: електронне
- Освітлення: LED
- Хладагент: R600А
- Товщина ізоляції корпусу: 35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcar |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для напоїв |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна вологість | 55 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 170 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 514 мм |
| Висота | 1880 мм |
| Вага | 98 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 193 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 856 ₴

