Вітрина вертикальна з панорамним остеклуванням — вдале рішення для презентації та продажу напоїв, кондитерських виробів, закусок, салатів тощо. Обладнана системою "Anti-Fog" — повітроводи зовні скла для видалення конденсату з запобігання запотівання.
- Об'єм: 300 л.
- Температурний режим: 0...+12 °C
- Кількість полиць: 5 хромовані регульовані по висоті
- Подвійний склопакет
- Корпус: пластик чорного кольору
- Охолодження: динамічне
- Вертикальна LED підсвітка
- Цифрова панель керування
- Режим відтайки: автоматичний
- Хладагент R290
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 559 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Висота | 2045 мм |
| Вага | 92.5 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 300 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Дисплей | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 416 ₴

