Вітрина вертикальна з панорамним склінням та двома дверима. Ідеально підходить для самообслуговування.
- Об'єм: 98 л.
- Температурний режим: 0...+12 ℃
- Кількість полиць: 4 хромовані полиці регульовані по висоті
- Подвійний склопакет
- Корпус: пластик білого кольору
- Охолодження: динамічне
- Вертикальне LED підсвічування
- Цифрова панель керування
- Режим відтайки: автоматичний
- Холодоагент R290
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 195 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 424 мм |
| Висота | 1089 мм |
| Вага | 33.5 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 98 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Дисплей | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 832 ₴



