Настільна кондитерська холодильна вітрина для привабливої викладки тістечок, тортів і десертів.
- Об'єм: 196 л.
- Температурний режим: 0...+12 °C
- Матеріал корпус: пластик чорного кольору, нержавіюча сталь
- Подвійне загартоване скло
- Розсувні двері-купе
- 4 зони викладки, з них 3 хромовані полиці регульовані за висотою
- Хладагент: R290
- Цифрова панель керування
- Охолодження: динамічне
- Двостороння бічна світлодіодна (LED) підсвітка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 795 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 874 мм |
| Вага | 63 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 196 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Тип двері | Двері-купе |
| Дисплей | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 160 ₴




