Вітрина холодильна настільна гастрономічна
- Об'єм: 112 л.
- Температурний режим: +2...+12 °C
- Матеріал корпус: пластик чорного кольору, нержавіюча сталь
- Подвійний склопакет
- 2 зони викладки
- Хладагент: R290
- Цифрова панель керування
- Охолодження: динамічне
- Автовідтайка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 155 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 698 мм |
| Ширина | 874 мм |
| Висота | 419 мм |
| Вага | 46.5 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 112 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Дисплей | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 742 ₴



