Шафа холодильна дводверна лінійки SNACK
- Температурний режим: +2 +8 °C (за темп. довкілля та вологості +32°C / 55%HR)
- Об'єм: 620 л.
- Скляні відкривні двері
- Матеріал корпусу: сталь, пофарбована у білий колір, інтер'єр — алюміній
- Кількість полиць: 8 решітчастих розміром 540х350 мм
- Тип охолодження: статичний
- Керування: електронне
- Відтайка: автоматична
- Освітлення: так
- Холодоагент: R600А
- Кількість холодоагенту: 110 г.
- Товщина ізоляції корпусу: 45 мм
- Лайтбокс для можливості брендування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcar |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна вологість | 55 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1198 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 1880 мм |
| Вага | 130 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 620 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 8 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Дисплей | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 138 ₴

