Вітрина холодильна REEDNEE VRX1400/330FG - настільна модель, призначена для охолодження інгредієнтів для приготування піци, салатів, сендвічів. Можна використовувати як окрему одиницю або встановлювати на холодильний стіл як надставку.
- Температурний режим: +2...+8 °C
- Холодоагент: R290
- Кількість гастроємностей: 6хGN1/4 (не включено до комплекту поставки)
- Тип охолодження: статичний
- Електронна панель керування
- Матеріал: нержавіюча сталь AISI304
- Форма скла: пряме
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Холодопродуктивність | 160 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Висота | 435 мм |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 877 ₴

