Стіл морозильний гастронормований TAVOLO Tecnom P-TF02MIDBTAL з пристінним бортом.
- 2 двері
- Пристінний борт заввишки 100 мм
- 1 полиця GN1/1 у кожному відділенні
- Автоматичне розморожування
- Об'єм: 310 л.
- Температурний режим: -18...-22 °C (за температури довкілля до +43 °C)
- Матеріал внутрішнього та зовнішнього оздоблення високоякісна нержавіюча сталь AISI304
- Холодоагент: R452А
- Ніжки регулюються по висоті
- Електронний блок керування
- Тип охолодження динамічний
- Товщина термоізоляції: 40 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecnodom |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильний стіл |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 660 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна робоча температура (град.) | -22 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1420 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 840 мм |
| Вага | 86 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 310 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 308 ₴

