Професійний візок для посуду TS301 призначений для інтенсивної експлуатації на об'єктах HoReCa. Вражає своєю вантажністю до 90 кг, і завдяки великому розміру полиці 827x510 мм і відстані між рівнями 265 мм, сервірувальний візок пропонує оптимальний простір для посуду, підносів і предметів для кейтрингу.
- Кількість полиць: 3
- Розмір полиці: 827x510 мм
- Відстань між полицями: 265 мм
- Матеріал: хромонікелева сталь
- Діаметр роликів: 100 мм
- Рама з круглої труби: Ø 25,8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Застосування | Сервірувальні візки |
| За типом конструкції | Збірно-розбірна |
| Кількість рівнів | 3 |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 90 кг |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 945 мм |
| Діаметр коліс | 100 мм |
| Вага | 13 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 363 ₴



