Професійна модель GoodFood EF12D з великою фритюрною ванною 12 літрів дає змогу готувати чебуреки, біляші, пончики та інші страви в чималих об'ємах.
- Тип встановлення: настільна
- Застосування: професійне
- Під'єднання: електрика
- Об'єм ванни: 12 л.
- Температурний режим: 60-200 ℃
- Аварійний термостат
- Сигнальні лампи ввімкнення й нагрівання
- Корпус: нержавіюча сталь
- Кран для зливання олії
- Кошик із двома ручками
- Лоток для готової продукції
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.9 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Кількість зон нагріву | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 536 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 10.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 239 ₴




