Касета італійського виробника Silanos необхідний аксесуар для Вашої посудомийної машини. Модель 901526 можна використовувати для завантаження келихів, фужерів, склянок, чашок, дрібного кухонного інвентарю під час миття посуду в машинах фронтального типу. Крім того, ця касета підійде для зберігання посуду на стелажах і полицях, а також для транспортування її з мийної зони в зону роздавлювання.
Матеріал: ударостійка та термостійка конструкція з пропілену
Розмір: 350х350х130 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silanos |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | голубой |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага (кг) | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴

